Víkendové výsledky našich mužstev

Fotbalový kolotoč se rozjíždí na plné obrátky a své soutěže zahájily již všechny kategorie. Přidávám rychlý výsledkový servis.

Muži:

FK Mohelnice – FK Jeseník 1 : 0 po pen.

Hodnocení trenéra Romana Kubu: „Zápasy s Jeseníkem mají vždy velké nasazení a taky hodně bolí. Dnešní zápas nebyl vyjímkou. Co je na zápase pozitivní, že jsme po delší době nedostali gól a vyhráli na penalty, ve kterých se nám dlouhodobě taky moc nedařilo. I když v normální hrací době nepadl žádný gól, tak dle mého názoru byla úroveň zápasu nadprůměrná. To co na zápase bylo podprůměrné je výkon rozhodčích. Je potřeba si narovinu říct, že celkově úroveň rozhodčích v krajském přeboru není dobrá a často se to projeví právě na kvalitě zápasu.“

St. Dorost

TJ Valašské Meziříčí – FK Mohelnice 6 : 1

Hodnocení trenéra Pepu Mikeše: „Čekal nás těžký soupeř z Valašského Meziříčí. Prvních 20.min na nás soupeř vlétl vysoko napadal a my jsme byli zakřiknutí a bojácní. Stálo nás to zápas. Soupeř dal z tohoto tlaku 2 góly a my museli dotahovat. Po 20 minutách se obraz hry změnil. Začali jsme kombinovat a hlavně přes levou stranu jsme si začali vytvářet příležitosti. Bohužel jsme nic neproměnili. Ve 2.poločase jsme dostali nešťastný gól, potom jsme rychle snížili, nesložili zbraně, ale nedařilo se nám vytvořené šance proměnit. Zkusili jsme hru otevřít a bohužel soupeř nás potrestal z brejku a o výsledku bylo rozhodnuto. Poslední dva góly už byly do úplně otevřené obrany. Výsledek 6:1 vypadá jednoznačně, ale předvedené hře neodpovídá.“

Ml. Dorost

TJ Valašské Meziříčí – FK Mohelnice 9 : 1

Hodnocení trenéra Kubu Mikeše: „Soupeř nám dnes ukázal, jak má vypadat výkon a nasazení v této soutěži. My jsme byli bohužel u všeho pozdě a nedokázali jsme pořádně zpracovat míč a jednoduše rozehrát. Výsledek odpovídá hernímu projevu.“

St. Žáci

Sokol Olšany – FK Mohelnice 5 : 0

Hodnocení trenéra Martina Petříka: „Do úvodního zápasu sezóny jsme vstoupily s velkým oslabením týmu, chybělo nám 5 hráčů z loňského kádru a bohužel tím byla poznamenána hra celého týmu, měli jsme pouze jednoho hráče na střídání. Po bídné prázdninové přípravě z důvodu slabé účasti na trénincích se hra v Olšanech u Prostějova odehrávala převážně na naší obranné půlce hřiště. Domácí byly jednoznačně lepší v kombinaci, práci s míčem a s důrazem v osobních soubojích. Od začátku jsme se báli v osobních soubojích proti důrazně hrajícím domácím. Je potřeba zrychlit hru celého družstva a hlavně zpřesnit kombinaci. Dělá nám problém práce s míčem v pohybu a plné rychlosti. Od začátku jsme odolávali velkému náporu domácích a jen díky vynikajícímu výkonu našeho brankaře rozdíl ve skóre nebyl na konci zápasu mnohem vyšší. Za vyzvednutí stojí pouze výborný výkon našeho brankaře, solidně ještě zahrál Dan Urbášek s Petrem Fialou a v útoku do zranění Honza Šebok. V Olšanech jsme po zásluze prohráli a musíme zlepšit spoustu věcí abychom mohli hrát se soupeři jako rovný s rovným.“

Ml. Žáci

Sokol Olšany – FK Mohelnice 8 : 0

Hodnocení trenéra Ondru Uhlíka: „Stále se učíme hru na velkém hřišti a tvoříme spoustu individuálních chyb. Pozitivní oproti vysoké prohře byl fakt, že jsme dokázali soupeře několikrát dostat fotbalovostí pod tlak. Věříme, že zkušenosti z takových zápasů nás brzo začnou odměňovat.“

St. Přípravka

FK Mohelnice – TJ Postřelmov 3 : 4

Hodnocení trenéra Květoše Vašíčka: „Utkání bylo vyrovnané od začátku až do konce, ale hosté byli nakonec šťastnější a odváží si od nás plný počet bodů. Hlavně bych chtěl pochválit kluky mladších ročníků 2013-2014, kteří nám napomáhají z ml.přípravky.“

Ml. Přípravka

Na žádost celku TJ Tatran Moravičany jsme zápas přeložili na 8.9. od 16,00 hod. na Mohelnickém stadionu, srdečně Vás zveme.