Výhra se Zábřehem 4-1

Další domácí utkání v derby se Zábřehem před velmi slušnou diváckou návštěvou zvládli naši muži v poměru 4:1.

Hodnocení trenéra:

Jediné co mě na dnešním zápase mrzí je, že jsme opět nedokázali udržet nulu a inkasovali jsme podruhé za sebou v 90.minutě. Samotný zápas nabídl několik zajímavých situací, a myslím si, že především z naší strany. Před zápasem jsme nevěděli, co od Zábřehu čekat.  V posledních dvou utkání totiž inkasovali 11 gólů, z tohoto pohledu jsem čekal spíše defenzivnější taktiku. Pomohl nám první gól, který si soupeř vstřelil sám, od té doby jsme v zápase byli lepším mužstvem. V dnešním utkání jsme hráli bezchybně v obraně, a oproti prvnímu domácímu utkání s Medlovem byla naše hra kreativnější a efektivnější směrem dopředu. Jak už jsem zmínil na začátku, mrzí mě inkasovaný gól, jinak jsem samozřejmě rád, že jsme derby zvládli vítězně.