Áčko prohrálo až v 90.Minutě

Hodnocení trenéra.

Šternberk hraje vždy na špici a netají se tím, že by rád postoupil do vyšší soutěže, z tohoto pohledu jsme věděli, že nás čeká těžký zápas s kvalitním soupeřem. Dnešní zápas byl přesně takový, jak jsem očekával. Domácí měli po většinu zápasu míč v držení a dobře kombinovali. Díky naší dobré kompaktní obraně společně se skvěle chytajícím Jakubem Horou jsme soupeři nic neusnadnili a chtěli jsme hrozit z rychlých protiútoků. I když jsme dnešní zápas prohráli až v 90 minutě tak je potřeba uznat, že domácí měli více ze hry, nastřelili dvakrát brankovou konstrukci a šli vítězství více naproti. My jsme stejně jako v prvním domácím utkání s Medlovem měli opět lepší druhý poločas, své šance jsme si vytvořili, ale bohužel žádnou z nich neproměnili. Hráčům nemůžu upřít bojovnost a nasazení to bylo příkladné. Ale kdo na zápase byl, viděl rozdíl v kvalitě, to byl hlavní důvod, proč jsme se nedokázali dnes soupeři vyrovnat. Byl mezi námi velký rozdíl ve hře po stranách, ve ztrátách míčů, to mně na zápase nejvíc mrzí. S lepšími soupeři se nedokážeme směrem dopředu prosadit jeden na jednoho a hlavně jak už jsem zmínil, ztrácíme spoustu jednoduchých míčů.

Sestava:Hora – Pospíšil – Pinkava – Kuba – Knýř(86.Brulík) – Čank(27.Heidenreich) – Nantl – Pauliny – Srdýnko – Ryba – Kožela(89.Soukup)