Áčko vyhráli 1-3 v Postřelmově

Potom co nám Zábřeh odřekl zápas, jsme na rychlo přijali nabídku zahrát si s Postřelmovem.Pro nás to byl velmi dobrý test,Postřelmov má na 1. B třídu nadstandardní hráče.Před zápasem jsem kluky upozorňoval, že nás na menším hřišti nečeká jednoduché utkání.Domácí dnes byli ve všech ohledech lepším týmem.Když hrajete proti týmu, který má hráče co hráli vyšší soutěže a mají potřebné zkušenosti tak je to vždy těžký zápas, který rozhoduje lepší produktivita.V takových zápasech se ukazuje, že my máme ještě moc mladé nevyhráté hráče, kteří už zmíněné zkušenosti potřebují teprve získat.Nejde jim upřít snaživost a nasazení,ale chybí nám větší kvalita,větší klid na míči.V naší hře se objevuje příliš mnoho jednoduchých ztrát, které potřebujeme odstranit.

Sestava:Brulík Havlíček Pinkava Knýř Pospíšil Čank Pauliny Nantl srdýnko Kožela Kuba.

Goly: 2 x Kuba.Pinkava