A – tým remizoval s Rapotínem 2:2

V přípravě jsme toho zatím společně moc neodtrénovali.  Kluci mají brigády, dovolené atd., takže z tohoto pohledu zatím moc spokojený být nemůžu, ale v letní přípravě je to už tradicí, takže jsem si zvykl. Na to, že jsme dnes hráli první přátelské utkaní, musím říct, že zápas měl velmi slušné tempo a nasazení samozřejmě v něm bylo i více nepřesností než je běžné, ale to se do začátku sezony budeme snažit odstranit. V nadcházející sezoně už nemůžeme počítat se službami Jana Fišary a Vojty Cikryta, kteří odchází na roční přestupy. Jeden do Litovle a druhý jmenovaný do Šumperku. V přípravě tak dostanou šanci jiní kluci, kteří mají šanci se prosadit do základní sestavy.

Sestava:Hora(46.Doležal),Vokoun, Pinkava, Knýř, Pospíšil, Srdýnko, Pauliny, Nantl, Kožela, Kuba, Ryba

Goly:Kuba,Kožela

Nadcházející zápas jsem měli odehrát 25.7 na půdě Zábřeha, ale zápas byl ze strany domácích nečekaně zrušený.