KRAJSKÉ FOTBALOVÉ SOUTĚŽE NALOSOVÁNY

Vážení fanoušci fotbalového klubu FK Mohelnice, fotbalové soutěže jsou již nalosované a nyní Vás seznámíme s nejbližšími zápasy na mohelnickém stadionu.

Naši muži, začnou za všech kategorií nejdříve a to již 8. srpna, kdy se v soutěžním utkání postaví od 10.15 hod. celku z Medlova. Pevně věříme, že se nám podaří zvítězit a tím Vám zpříjemnit sobotní oběd. Než se rozběhnou utkání mládeže, tak naši muži stihnout odehrát ještě další dvě domácí utkání a to 22. 8. DERBY se Zábřehem a 5. 9. s Jeseníkem.

Dorost začne své domá utkání 5. září od 13.30 proti Slavonínu.

Mladší a Starší žáci startují o den později, tedy 6. září, svými zápasy proti Jeseníku. Starší žáci vykopávají od 9.00 hod., mladší následují po nich, v 10:45 hod. Všechny zmíněné zápasy se hrají na stadionu v Mohelnici.

Soutěže našich nejmladších budou teprve definovány, i o nich Vás budeme včas informovat.

MUŽI:

SO   8. 8. 10:15 FK MOHELNICE – FK Medlov