Naši odchovanci zpět v Mohelnici

Na jarní část sezony se do našeho klubu vrací dva odchovanci, kteří s fotbalem začínali právě v Mohelnici. Poté prošli i Sigmou Olomouc a teď budou sbírat zkušenosti s mužským fotbalem u nás.

Očima Trenéra Romana Kuby:

Oba dva hráči dokážou zahrát na více pozicích což je pro každého trenéra přínosem.  Jsou mladí, běhaví a s chutí do fotbalu. Navíc už teď po 14 dnech můžu říct, že do týmu přinesou kvalitu a rychlost. Oba dva nastupují především na krajích zálohy, kde jsme z mého pohledu měli největší nevyrovnanost výkonů. Až samotné mistrovské zápasy ukážou, jak se s tím kluci dokážou vyrovnat. Krajský přebor je v jejich věku ideální soutěž na to, aby získali potřebné herní zkušenosti do budoucna. Kluci mají předpoklady na to, aby hráli i vyšší soutěže. Teď to, ale nejdřív musí dokázat. Jako trenér bych byl rád, aby v Mohelnici působili co nejdéle. Zároveň jim přeji, ať si ve fotbale splní to, co sami opravdu chtějí.