Vítězství v přípravě s Moravskou Třebovou

FK Mohelnice – SKP Slovan Moravská Třebová 3:1 (2:0)

Góly: Čank, Vokoun, Kuba
Sestava: Hora – Vokoun Hlaváč Knýř Heidenreich – Čank Kuba Marák Srdýnko – Kloss Kožela

První gól padl když se z levé strany uvolnil Srdýnko a přihrával pod sebe na malé vápno Čankovi, který míč uklidil do sítě. Druhý gól obstaral Vokoun, kdy po náběhu z levé strany nachytal lobem bývalého golmana Mohelnice Kamische. Třetí gól padl ve druhém poločase. Ve velkém vápně se uvolnil Kuba a zblízka nedal brankáři šanci.

Hodnocení trenéra Romana Kuby:

Dnešní zápas s Moravskou Třebovou konečně splnil přísnější měřítko. Prvních 20 minut jsme se přesto hledali a v naší hře bylo spoustu nepřesností. Soupeř nás dobře a vysoko napadal a my s tím měli velké problémy. Po 20 minutách jsme se dostali více do hry a začali soupeře prehrávat v krajních prostorech směrem dopředu. To na třetí přípravný zápas bylo slušné, ale co mě zaráží je dnešní hra naší defenzivy. Hrajeme daleko od sebe a bez komunikace. Na tom budeme muset zapracovat. Jsem rád, že příprava zatím probíhá bez zranění a dnes jsme konečně mohli využít více hráčů k prostřídání.