Víkendové zápasy mládeže

Přinášíme Vám informace o výsledcích víkendových zápasů mládežnických týmů našeho FK Mohelnice.

Dorostenci v dalším venkovním přípravném zápase prohráli s dorostenci SK Uničov v poměru 2 : 4. Zápas moc krásy nepobral. O balón se se převážně bojovalo, než by se hrál kombinační fotbal. O celkovém vítězství domácích rozhodly naše chyby. Jediným střelcem našeho týmu se stal Kuba Svoboda, který se nejdříve prosadil z přímého trestného kopu a potom i po své individuální akci.

Starší žáci za sebou mají dokonce dva zápasy. V tom prvním venkovním sobotním se utkali s mladšími dorostenci SK Uničov a prohráli v poměru 0 : 4. I přes věkový a z pohledu soutěží, které oba týmy hrají, kvalitativní rozdíl, naši kluci v zápase, jehož hlavním cílem bylo nabírání zkušeností proti silnému soupeři, předvedli velmi dobrý výkon. Kluci se o vstřelení gólu snažili do poslední minuty. V dnešním přípravném zápase také prohráli se staršími žáky SKP Slovan Moravská Třebová v poměru 0 : 1. Výsledek ovšem neodpovídá obrazu hry, kdy se celých 70 minut hrálo na branku hostů a naši kluci neproměnili spoustu šancí. I přes tento výsledek můžeme říct, že kluci i v tomto zápase, přes únavu ze sobotního zápasu, předvedli kvalitní výkon. I přes to, že se nám za celý víkend nepodařilo skórovat, kluci za svoji snahu a přístup zaslouží pochvalu. Mladší žáci potom v dnešním přípravném zápase naopak zvítězili s mladšími žáky SKP Slovan Moravská Třebová v poměru 1 : 0. Gól vstřelil Štěpán Holinka.