Soustředění dorostu

Ve dnech 9. – 12. 8. 2016 jsme se s týmem dorostu zúčastnili letního soustředění na Mírově. Hlavní náplní kempu byla vzhledem k již rozběhnuté sezoně herní příprava, nácvik standartních situací a v neposlední řadě stmelení nového kolektivu.

I přes nepříjemnosti s počasím se nám podařilo realizovat všechny naplánované úkoly. Kluci plnili plán tréninků na 100 % a prokázali nemalou míru odolnosti a odhodlání.

Součástí soustředění byla i návštěva lanového centra na Bozeňově, kde si měli kluci možnost ověřit míru své odvahy a schopnost koordinace těla a mysli. Pro některé to byl posun za hranici svých domnělých limitů. A o to právě šlo. Posunovat vlastní hranice je jediným způsobem k dosažení lepších výsledků nejen ve sportu, ale ve všech oblastech života.

20160810_140229

Děkuji vedení klubu za podporu při přípravě celé akce a věřím, že se nám vynaložené úsilí brzy vrátí.

Libor Doležal – vedoucí týmu dorostu.