Přehled zápasů dorostenců v krajském přeboru – podzim 2017

V úterý 27. června proběhl losovací aktiv soutěží spadajících pod Olomoucký krajský fotbalový svaz. Ten se týkal i našich dorostenců a žáků. Dorostenci boudou tedy stejně jako v minulé sezóně působit v krajském přeboru. Soutěž bude mít tentokrát 14 účastníků místo loňských 13. Vítězné Velké Losiny nevyužily možnosti postoupit do divize, a tak v přeboru zůstaly stejně jako poslední Šternberk. I tak se ale díky poměrně velké reorganizaci mládežnických soutěží kluci potkají s pěti novými soupeři, protože některé oddíly svoje dorostence do krajského přeboru oproti loňsku nepřihlásily – konkrétně Lipník nad Bečvou, Opatovice, Velký Týnec a Zubr Přerov. Novými družstvy jsou Viktorie Přerov B, Sokol Čechovice, Olšany u Prostějova, Sulko Zábřeh B a HFK Olomouc B. Tak jako loni budou v případě remízy po 90 minutách následovat penalty, vítěz získá do tabulky dva body, poražený jeden. První zápas kluci odehrají v sobotu 19. srpna, kdy doma vyzvou nováčka Olšany u Prostějova.

Rozlosování dorostu Mohelnice v krajském přeboru – podzim 2017:

1. kolo – 19. 8. FK Mohelnice – Olšany u Prostějova
  2. kolo – 27. 8. Velké Losiny – FK Mohelnice
  3. kolo – 2. 9. FK Mohelnice – Chválkovice
  4. kolo – 10. 9. Určice – FK Mohelnice
  5. kolo – 16. 9. FK Mohelnice – Viktorie Přerov B
  6. kolo – 24. 9. Konice – FK Mohelnice
  7. kolo – 27. 9. FK Mohelnice – Sulko Zábřeh B
  8. kolo – 30. 9. FK Mohelnice – HFK Olomouc B
  9. kolo – 7. 10. FK Mohelnice – Čechovice
  10. kolo – 14. 10. Šternberk – FK Mohenice
  11. kolo – 21. 10. FK Mohelnice – Nové Sady
  12. kolo – 29. 10. Slovan Černovír – FK Mohelnice
  13. kolo – 4. 11. Chomoutov – FK Mohelnice

Hracím termínem domácích utkání zůstává sobota se začátkem v 10 hodin. Termíny venkovních zápasů budou upřesněny až na základě přijatých hlášenek od jednotlivých klubů.