Dorostenci ztratili s Čechovicemi dvoubrankové vedení, ale nakonec berou alespoň 2 body

FK Mohelnice – TJ Sokol Čechovice  2 : 2  (1 : 0) – na penalty 4 : 3

Naše dorostence čekal dnes dopoledne další zápas krajského přeboru. V rámci jeho 10. kola přivítali na domácí umělce kluky z Čechovic, kteří ještě na jaře hráli divizi. Náš tým byl před zápasem na druhém místě tabulky s 18 body, hosté byli osmí se 13 body. Zápas jsme začali dobře, protože už ve 12. minutě se prosadil David Schön a ujali jsme se vedení. Do konce poločasu už se nikdo z obou stran do střelecké listiny nezapsal, a tak se do kabin odcházelo za našeho vedení 1 : 0. Ve druhém poločase jsme vedení navýšili v 56. minutě po zásahu navrátilce do sestavy Pepy Linharta a vypadalo to na další tři body. Jenže… Hned za čtyři minuty Čechovice snížily díky Valdezovi.  Nakonec jsme náskok neudrželi a hosté srovnali v 76. minutě Skoumalem – 2 : 2. Do konce zápasu už žádná branka nepadla, a tak se šlo na penalty. Ten naši kluci vyhráli 4 : 3 a připsali si tak z dnešního zápasu 2 body. Udrželi tak druhé místo v tabulce.

Sestava FK Mohelnice: Doležal – Sokele, Coufal, Václavík, Pospíšil, Petruška, Míchal, Mayer, Schön, Zapletal, Linhart, Kamlar, Kubíček, Šváb, Nantl, Malík, Čank, Strupek