Dorostenci si připsali další vítězství

TJ Slovan Černovír – FK Mohelnice  1 : 3  (0 : 0)

Dorostenci našeho FK Mohelnice zvítězili ve venkovním zápase 7. kola Krajského přeboru s dorostenci TJ Slovan Černovír v poměru 3 : 1. Tentokrát se zápas odehrál sice na kvalitním ale deštěm notně podmáčeném hřišti a jeho průběh ukázal dvě naprosto odlišné tváře. V prvním poločasu se více dařilo domácím, kteří náš tým díky výkonu své záložní řady, kde měli silné hráče, přehrávali. Naši kluci hráli až s přílišným respektem, nechávali domácím prostor a ti se dostávali do šancí. Žádnou z nich ale nevyužili a ani žádná z našich příležitostí se neujala. Po přestávce se ale všechno jako mávnutím kouzelného proutku změnilo. Kluci začali soupeře důsledně napadat, vytvořili si převahu a gólem Petra Vitáska šli do poměrně rychlého vedení. Domácím se však podařilo vyrovnat po naší hrubce, když se jeden z jejich hráčů dostal do samostatného úniku a našeho brankáře překonal. Kluci i po tomto okamžiku pokračovali s maximálním nasazením a postupem času hráče domácího týmu zatavili, přidali dva góly a zaslouženě zvítězili. Můžeme také říct, že dnešek nebyl z naší strany o individuálních, ale o týmovém výkonu. Kluci za dnešní výkon, kdy se v druhém poločasu vybičovali k výbornému výkonu, zaslouží pochvalu.

Góly FK Mohelnice: 50. Vitásek Petr, 74. Schön David, 81. Vitásek Petr
Sestava FK Mohelnice: Strupek – Čank, Petruška, Rozsypal, Linhart – Srdýnko, Dočekal, Petrecký, Šváb – Mayer, Vitásek