Dorostenci přesvědčivě zvítězili s Konicí

FK Mohelnice – Sokol Konice  5 : 0  (4 : 0)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 23. kola Krajského přeboru s dorostenci Sokola Konice v poměru 5 : 0. Zápas by se dal rozdělit do dvou částí. V té první, tedy v prvním poločase, jsme hosty do ničeho významného nepustili a měli jasnou herní převahu, z čehož vyplynuly jak vstřelené góly, tak i další šance. Druhý poločas se nám herně už tak nepovedl a hra se vyrovnala. V jeho průběhu hlavní sudí nařídil proti hostům dvě penalty. Tu první se Honzovi Strupkovi, našemu brankáři, za stavu 4 : 0 nepodařilo proměnit. Tu další Petrovi Čankovi už ano, a ten tak stanovil konečné skóre zápasu.

Góly FK Mohelnice: 4. Srdýnko Martin, 31. Šincl Jiří, 32. Dočekal Oldřich, 40. Šincl Jiří, 85. Čank Petr (pen.)
Sestava FK Mohelnice: Strupek – Petrecký, Gereš, Rozsypal, Vitásek – Srdýnko, Coufal, Čank, Dočekal – Šincl, Pobucký. Střídali: Malík, Petruška, Zapletal, Čaniga, Schön.