Dorostenci přesvědčivě vyhráli v Lipníku

FK Spartak Lipník nad Bečvou – FK Mohelnice  0 : 8  (0 : 2)

Dorostenci zvítězili ve venkovním zápase 17. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s dorostenci FK Spartak Lipník nad Bečvou v poměru 8 : 0. Po minulém nepovedeném zápase jsme celý týden pracovali na psychice kluků a snažili se jim dodat chuť do dalších zápasů. To se povedlo. Kluci na svého včerejšího soupeře, který byl před zápasem na 6. místě tabulky, doslova vletěli a předčili jej ve všech herních disciplínách. Konečný výsledek 8 : 0 je tak výsledkem výborného výkonu, za který tentokrát kluci zaslouží pochvalu. Po sobotním zápase s Lipníkem je náš tým s 36 body na 3. místě tabulky Krajského přeboru Olomouckého kraje.

Góly FK Mohelnice: 10. Zapletal Dominik, 44. Srdýnko Martin, 58. Petrecký Adam, 66. Dočekal Oldřich, 80. Petrecký Adam, 83. Dočekal Oldřich, 85. Schön David, 89. Coufal Jan
Sestava FK Mohelnice: Strupek – Petruška, Rozsypal, Čank, Linhart – Zapletal, Dočekal, Petrecký, Srdýnko – Schön, Coufal.

Informace poskytl Petr Strupek.