Dorostenci přesvědčivě přehráli Opatovice

FKM Opatovice – FK Mohelnice  1 : 6  (0 : 4)

Dorostenci zvítězili ve venkovním zápase 11. kola Krajského přeboru s dorostenci FKM Opatovice v poměru 6 : 1. Tentokrát jsme se svým soupeřem utkali na hřišti s menšími rozměry a poměrně těžkým terénem. Kluci si s tím však poradili a hned od samého počátku diktovali tempo a průběh zápasu. Rozhodně měl mnohem více práce domácí gólman, ale i ten náš, Honza Strupek, musel v prvním poločase vytáhnout dva těžké zákroky při šancích domácích. Poločas skončil jasným poměrem 0 : 4 a to se ještě našemu týmu nepodařilo proměnit další slibné šance. Ve druhém poločase dostali příležitost mladší hráči, včetně brankáře Lukáše Doležala, který si také vedl velmi dobře, a ti dokázali závěrečné skóre navýšit na 1 : 6 z pohledu domácích. Samozřejmě je potěšující, že se kluci rychle otřepali z minulé domácí porážky, předvedli další velmi dobrý výkon, za který zaslouží pochvalu a po zásluze si do tabulky připsali další tři body. Je ale třeba pracovat dál, protože příští sobotu nás čeká domácí zápas s velmi silným týmem Šternberka.

Góly FK Mohelnice: 5. Schön David, 21. Zbořil Martin (vl.), 34. Hruška Jakub (vl.), 40. Schön David, 52. Srdýnko Martin, 87. Srdýnko Martin.
Sestava FK Mohelnice: Strupek – Petruška, Čank, Rozsypal, Linhart – Srdýnko, Dočekal, Petrecký, Šváb – Schön, Mayer.