Dorostenci přesvědčivě přehráli Lipník

FK Mohelnice – FK Spartak Lipník nad Bečvou  4 : 1  (2 : 1)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 4. kola Krajského přeboru s dorostenci FK Spartak Lipník nad Bečvou 4 : 1. I tentokrát se v dalším domácím zápase naši dorostenci postavili proti fyzicky vyspělejšímu soupeři. Ovšem technická a taktická vyspělost byla rozhodně na naší straně. Kluci hráli s nasazením na hranici svých sil, po celý zápas plnili veškeré pokyny a soupeře tak přehráli. I za výsledkem posledního zápasu lze hledat snahu kluků v rámci tréninků. Takto musíme pokračovat i v dalších zápasech. Samozřejmě opět musíme poděkovat fanouškům za jejich podporu. Co se týče průběhu zápasu samotného, náš tým vedl již 2 : 0 a průběh prvního poločasu kontroloval. Soupeři se podařilo snížit až na samotném konci prvního poločasu po ojedinělé šanci. Ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit další dva uklidňující góly a nakonec zvítězit v poměru 4 : 1.

Góly FK Mohelnice: 36. Srdýnko Martin, 45. Čank Petr, 62. Srdýnko Martin, 71. Mayer František.
Sestava FK Mohelnice: Strupek Jan – Vitásek, Čank, Rozsypal, Petrecký, Srdýnko, Dočekal, Petruška, Šváb, Mayer, Schön.