Dorostenci napravili záváhání se Zábřehem a porazili Holici

FK Mohelnice – 1.HFK Olomouc B  1 : 0  (1 : 0)

Naši dorostenci dnes pokračovali v pořádném zápřahu, jelikož někteří odehráli třetí zápas během dvou dnů a zítra opět nastoupí za béčko v Bohutíně proti Rudě nad Moravou. Dnes dopoledne absolvovali v rámci 9. kola krajského přeboru zápas na domácí umělce proti béčku HFK Olomouc. Náš tým byl před utkáním třetí s 15 body, Holice byla devátá s 10 body. O všem podstatném rozhodl náš výborný vstup do zápasu, kdy se už ve 3. minutě prosadil Marek Petruška. A byla to také jediná branka celého zápasu, takže nám přinesla tři body do tabulky a posun na druhé místo, o bod za Černovír, který zítra hostí Chválkovice. Příští týden se kluci představí opět doma, a to v sobotu 7. října v 10 hodin proti Čechovicím.

Jan Vymlátil, trenér našich dorostenců, nám k zápasu řekl: „Kvalitou se zápas s béčkem Holice blížil zápasu se Zábřehem. To znamená, že jsme si kromě jediné gólové situace ze začátku zápasu už nic moc nevytvořili. Celkově to nebyl moc pěkný zápas, po celou dobu se hrál bojovný fotbal. Protože hosté také nebyli nebezpeční, skončil zápas naším těsným vítězstvím.“

Odkaz na fotky ze zápasu (foto Michal Mayer)

FK Mohelnice – 1.HFK Olomouc B, zápas 9. kola Krajského přeboru dorostenců Olomouckého kraje, Mohelnice 30. 9. 2017