Dorost porazil Moravičany

FK Mohelnice – TJ Tatran Moravičany (muži)  4 : 3  (2 : 1)

Naši dorostenci dnes sehráli další přípravný zápas na jarní část sezony. Po minulém víkendu, kdy porazili dorost Moravské Třebové 5 : 0 se tentokrát střetli s muži Moravičan, kreří hrají okresní přebor. Zápas byl relativně vyrovnaný a hosté se celkem fyzicky drželi. Ujali jsme se vedení po brance Oldy Dočekala, a hosté po brejku z levé strany vyrovnali. Vedení nám vrátil Martin Rozsypal. Ve druhém poločase měli oba týmy několik šancí. Na 3 : 1 zvýšil Adam Petrecký, ale hosté dokázali odpovědět. Martin Rozsypal zvýšil na 4 : 2, Moravičany znovu pouze snížily, a tak dorostenci dovedli zápas k vítěznému konci. Další domácí přípravný zápas sehrají v sobotu 25. 2. od 13 hodin s muži Sokola Příkazy (okresní přebor Olomouc).