Mladší žáci stále bez porážky a vedou tabulku

Víkendový servis našich celků.

Muži A po vítězném tažení připisují prohru.

FK Brodek u Přerova – FK MOHELNICE 1 : 0

Hodnocení trenéra Romana Kuby: „Dnešní zápas moc fotbalu nenabídl. Z obou stran to bylo především bojovné utkání plné osobních soubojů. My jsme si dnes vytvořili dvě stoprocentní šance, bohužel jsme nedali. Domácí hrozili ze standartních situací. To co se nám podařilo ve středu v Rapotíně, že jsme urvali body v posledních 10ti minutách, se dnes podařilo soupeři a my už na to nedokázali reagovat.“

Muži B hráli teprve své druhé domácí utkání a podařilo se jim vysoko zvítězit.

FK MOHELNICE – FC Olešnice „B“ 5 : 0

Hodnocení trenéra Karla Čihulky: „Upřímně, před tímto zápasem jsem nevěděl, co nás může čekat. Nečitelný soupeř s dobrou bilancí (4 výhry, 1 prohra o gól). Nás čekal 3. zápas v 7 dnech, na druhou stranu konečně na hřišti, které bylo kvalitně připraveno. Dle mého názoru rozhodl široký výběr hráčů, protože ani zranění, ani křeče ve druhém poločase nezpůsobily problém. Soupeř se prezentoval tvrdší hrou, což nám ze začátku působilo jisté potíže. Ve chvíli, kdy jsme se tomuto přizpůsobili, nebylo pochyb, kdo utkání vyhraje. I soupeř zaslouží pochvalu za snahu uplatnit v zápase své zbraně. Na svém domácím specifickém hřišti budou určitě ještě nebezpečnější.“

Starší dorost zajížděl k venkovnímu zápasu do Valmezu.

TJ Valašské Meziříčí – FK MOHELNICE 6 : 2

Hodnocení trenére Pepu Mikeše: „Utkali jsme se s vedoucím cekem soutěže. Chtěli jsme překvapit a do 20. minuty jsme se drželi. Dali jsme tyčku a nevyužili další dvě možnosti. Soupeř nás potrestal dvěma góly během 6 minut , dostal herní sebevědomí a prokázal své kvality. Nám se podařilo ve druhém poločase dát 2 branky (Tomaščák, Činčara), ale zápas ovládli domácí jednoznačně 6:2“

Mladší dorost si z Valmezu dovezl také debakl, jako jejich starší spoluhráči.

TJ Valašské Meziříčí – FK MOHELNICE 7 : 0

Hodnocení trenére Kuby Mikeše: „Dnes jsme bohužel se soupeřem ze špice tabulky nedokázali udržet krok. Valmez na nás vlétl jako uragán a do poločasu bylo rozhodnuto. Padaly ale góly z malého vápna, které si musíme pohlídat a zvýšit důraz před vlastní brankou. Kluci se i přesto snažili a hráli dál. Druhý poločas už byl o poznání lepší. Musíme zlepšit také účast na tréninkových jednotkách, aby jsme na sobě mohli pracovat, protože se to projeví právě s takovými soupeři.“

Starší žáci připsali po delší době vítězství, které nás potěšilo.

Černovír – Bohuňovice – FK MOHELNICE 2 : 5

Hodnocení trenéra Martina Petříka: „V Bohuňovicích jsme začali s velkým elánem a rozdíl oproti minulým zápasům byl ten, že se nám podařilo proměnit rychle brankové příležitosti. S tím rostlo sebevědomí a na hráčích byla vidět velká úleva. Hráli jsme uvolněně a šla nám i kombinace, soupeře jsme přehráli a vítězství si pohlídali až do konce utkání. Důležité bude potvrdit tento výsledek v dalším utkání. Velká pochvala pro všechny zúčastněné.“

Mladší žáci i v tomto utkání zvládli zvítězit, ač je to stálo hodně úsilí.
TJ Slovan Černovír – FK MOHELNICE 1 : 2

Hodnocení trenéra Ondry Uhlíka: „Dnešní utkání bohužel nebylo moc o fotbale, ale o bojovnosti. Hrálo se na velmi těžkém terénu, který znemožňoval jakékoliv pokusy o kontstruktivní hru. A když se k tomu přidal velice dobře bráníci soupeř, který se soustředil na bránění nerozhodného výsledku, bylo to drama až do konce. Získali jsme sice vedení 1:0, ale soupeř brzy vyrovnal z hodně přísné penalty po nastřelení ruky. Boj o vstřelení vítězné branky pokračoval až do samotného závěru, když se nám podařilo přehuštěnou obranu překonat . V dnešním utkání ukázali kluci, že mají bojovné srdce, že umí bojovat až do konce, za což jim patří velká pochvala.“

Starší přípravka nadělila Lesnici na cestu velký příděl.
FK MOHELNICE – Sokol Lesnice 13 : 0 Hodnocení trenéra Martina Vokouna: „Dnes musím za výkon kluky pochválit. Vycházely nám věci, které po klucích chceme a které trénujeme. Některé góly padly po opravdu krásných akcích. Doufám, že na tento výkon navážeme v příštím utkání proti Moravičanům.“

Mladší přípravka hostila také Lesnici, zde však již skóré bylo vyrovnanější.
FK MOHELNICE – Sokol Lesnice 15 : 9 Hodnocení trenéra Ondry Brulíka: „nebylo dodáno“