Krajský přebor mužů jsme zahájili porážkou…

Prázdniny neprázdniny, krajský přebor mužů je zahájen. Nutno říct, že pro nás začátek nebyl příjemný, jelikož jsme vyšli bodově naprázdno.

FK MOHELNICE – Tatran Litovel 1 : 3
Hodnocení trenéra Romana Kubu: „Není se na co vymlouvat. Litovel dnes zaslouženě vyhrála a bere 3 body. Naše letní příprava nebyla ideální, hodně kluků mělo dovolené a moc jsme toho nenatrénovali. Tím nechci nijak snižovat výkon soupeře a naopak omlouvat náš výkon a celkový výsledek zápasu. Realita byla taková že jsme zaostávali hlavně v pohybu, to je to co nám nejvíc chybělo. To, že jsme v zápase byli nepřesní, málo důrazní a jak už jsem řekl málo pohybliví, to vše pramení z naší aktuální fyzické kondice. Nás teď nečeká nic jiného, než vše dohnat tvrdou prací v tréninku a vrátit se zpět k výkonům, které jsme předváděli na jaře.“

Zbytek našich kategorií se do fotbalového kolotoče zapojí od 20. srpna.