Přehled víkendových výsledků

Víkend je za námi a před Vámi nyní budou k vidění výsledky našich mužstev.

Muži v domácím utkání zvítězili nad Rapotínem a pojistili si tak 5. místo v tabulce.

FK MOHELNICE – TJ Jiskra Rapotín 3 : 1

Hodnocení trenéra Romana Kubu: „Dnešní vítězství se nerodilo lehce. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, soupeř byl aktivnější a měl více ze hry. Do toho rozhodčí odpískal z mého pohledu přísnou penaltu v náš neprospěch a soupeř šel do vedení 0-1. Jak jsem se v posledním domácím zápase musel zkritizovat za svoji chybu, tak dnes se naopak můžu pochválit za dva krásné góly, které nás uklidnili. Zápas se změnil až naší třetí brankou, po které už soupeř svoji hru otevřel a hrál se fotbal nahoru dolů. Do té doby nebylo jednoduché se prosazovat. Rapotín bránil v 10 lidech na vlastní polovině a hra do plných není naši doménou. Chyběl nám větší pohyb, náběhy za obranu a na můj vkus bylo v naší hře až moc technických nedostatků.“

Starší dorost zavítal k venkovnímu utkání do Havířova.

MFK Havířov – FK MOHELNICE 2 : 0

Hodnocení trenéra Pepu Mikeše: „Dnešní zápas v Havířově nám mohl dát klid. Bohužel nedal. Přijeli jsme, přišli jsme na rozcvičku vše jsme zkritizovali a hráli si na mistry světa. V 6. minutě dostáváme gól po chybě. V 10. min. jdou domácí do deseti. Nic se nemění, domácí jen kopou nákopy a my jsme v zadu nejistí. Ve 36. minutě dostáváme 2. gól. Po špatné rozehrávce faulujeme před šestnáctkou a domácí pěknou střelou dávají branku. Zbytek zápasu jsme se snažili, ale odkopávaná domácích slavila úspěch. Děláme chyby, hrajeme si na mistry světa. Chybí nám pokora ze začátku sezóny. Zasloužená prohra.“

Mladší dorost připisuje druhé vítězství po sobě.

MFK Havířov – FK MOHELNICE 0 : 2

Hodnocení trenéra Kubu Mikeše: „Dnes jsme po většinu hrací doby diktovali hru a šli jsme si od začátku pro vítězství. V prvním poločase po krásném dlouhém míči utekl Damian Hecl a skóroval (0:1). Poté z kvalitně kopnutého rohového kopu zvýšil nekompromisně Matěj Vykydal tvrdou střelou z voleje. V druhém poločase se nám nepodařilo proměnit několik vyložených šancí a tak se stav neměnil. Dnes chválím hráče za dodržování taktiky a kombinační hru. Hráli jsme jako jeden muž.“

Starší žáci po povedené první půli přišli o vítězství.

KMK Zubr Přerov – FK MOHELNICE 5 : 3

Hodnocení trenéra Martina Petříka: „V Přerově jsme začali velmi dobře a dostali se i do rychlého vedení po aktivním napadání gólem Danka Kopu. Potom se hrál vyrovnaný fotbal s naší mírnou převahou. Paradoxně jsme si však opět dali nešťastný vlastní gól a soupeř vycítil, že s námi jde hrát. Na konci první půle jsme po kolmé přihrávce mezi beky opět vstřelili gól Ondrou Motykou a do kabin se šlo za stavu 1:2 pro nás. Druhý poločas však začal hrubou individuální chybou obránců 2:2, a nedlouho poté, z nepovedeného centru od autové čáry, zapadl vysoký míč našemu náhradnímu brankaři Karlu Strouhalovi na zadní tyč 3:2. V tento okamžik bylo vidět, jak kluci znejistěli, odskakovaly nám míče a nešla nám kombinace s přechodovou fází. Když jsme dostali opět po neskutečném kiksu a minele gól na 4:2, dostali jsme se do křeče. V závěrečném tlaku jsme sice vstřelili i dva góly, jeden však nebyl pro ofsajd uznán a soupeř z rychlého protiútoku upravil na konečných 5:3. Máme velký problém se sebevědomím a neumíme zvládnout vyrovnané okamžiky. Sráží nás hrubé, až dětinské chyby jednotlivců, které mají vliv na herní projev celého družstva. Bohužel tyto chyby nás provází celou podzimní část. Po kvalitní zimní přípravě se i hrálo s velkým nasazením. Tento zápas a poslední dva nám ale bohužel opět chybí pohoda a kvalita v práci s míčem.“

Mladší žáci již celkem pravidelně připisují vítězství a věříme, že jim to co nejdéle vydrží. V tomto utkání si navíc kvalitně zastříleli.

KMK Zubr Přerov – FK MOHELNICE 2 : 13

Hodnocení trenéra Ondry Uhlíka: „Dnešní zápas byl se soupeřem z posledního místa tabulky. O osudu tohoto zápasu bylo rozhodnuto již v prvních deseti minutách zápasu. Rychle jsme vstřelili první dvě branky a pak už byl zápas v naší režii. Druhý poločas jsem využili k vyzkoušení hráčů na nových postech a v pohodě jsem dohráli utkáni do konce.“

Starší přípravka hraje své utkání dneska odpoledne a ihned po něm doplníme informace. Rádi bychom Vás pozvali na náš stadion od 17,00 hod. k zápasu proti Velkým Losinám.

Mladší přípravka po minulém zaváhání již nedovolila další ztrátu a pohodlně zvítězila.

FK MOHELNICE – Baník Staré Město 11 : 7

Hodnocení trenéra Martina Vokouna: „Za dnešní zapas musím kluky pochválit. I když se výhra nerodila lehce, tak si troufnu říct, že jsme byli celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli. Byla to naše první výhra v jarní části sezóny, kdy narážíme na šikovnější soupeře, a proto jsem rád, že jsme dnešní zapas zvládli vítězně.“