Víkendový servis výsledků

Dovolte mi Vás seznámit s dalšími víkendovými výsledky našich mužstev.

Muži v domácím utkání nastoupili proti týmu Brodku u Přerova a vedli si víc, než úspěšně.

FK Mohelnice – FK Brodek u Přerova 5 : 1

Hodnocení trenéra Romana Kuby: „Dnes jsme odehráli zatím náš nejlepší zápas sezony. I přes to, že jsme do zápasu nevstoupili dobře a hned v 1. minutě inkasovali, ještě do poločasu se nám podařilo zápas třemi brankami otočit. Mimo to si vypracovat několik dalších příležitostí. Hned v úvodu druhého poločasu šel soupeř po vyloučení do deseti a v náš prospěch byla nařízená penalta která zápas definitivně rozhodla.“

Starší dorost se i nadále trápí a i tentokrát si dovezl vysokou prohru.

SK Hranice – FK Mohelnice 5 : 0

Hodnocení trenéra Pepu Mikeše: „V prvním pololočase jsme dostali brzo gól a museli jsme dotahovat. Hra byla vyrovnaná, šance na obou stranách. Dali jsme gól, který nebyl uznán pro ofsside. Vyrovnat se nám do půle bohužel nepodařilo. Druhý poločas nás soupeř zlomil gólem na 2:0 a nebyli jsme schopni s utkáním už nic udělat. Konečný výsledek 5:0.“

Mladší dorost nedokázal dotáhnout poločasové vedení a připisuje také prohru.

SK Hranice – FK Mohelnice 4 : 2

Hodnocení trenéra Kubu Mikeše: „Dnes jsme odehráli pěkné utkání, kdy rozhodly naše neproměněné šance. Kdyby to v poločase bylo 0:3 pro nás, nikdo by se nedivil. Vyhrávali jsme sice 0:1, ale soupeř ve druhé půli vystřídal polovinu mužstva a nám s hubeným náskokem docházeli síly. Soupeř toho využil a otočil na 3:1. Poté byla šance po gólu na 3:2, soupeře dorovnat, ale opět jsme obdrželi branku na 4:2 a tak zápas také skončil.“

Starší žáci bohužel také prohráli, ale v sestavě nemocemi sužované se za svůj výkon nemusí stydět.

FK Kozlovice – Radslavice – FK Mohelnice 3 : 0

Hodnocení trenéra Martina Petříka: „Do Kozlovic jsme odjížděli pouze v 9 lidech, všichni ostatní se potýkali se zdravotními potížemi. Momentálně máme 7 nemocných a 1 zraněného. Toto jsme věděli už ve čtvrtek na tréninku, a proto jsme zažádali o přeložení zápasu. Bohužel nám soupeř odklad neumožnil a pouze díky mladším žákům a jejich vedení, kteří po našem zápase absolvovali i zápas svůj, jsme utkání mohli odehrát. V zápase jsme byly pod neustálým tlakem a jen díky velké dávce štěstí a obětavosti hráčů skončil první poločas bez branek. V druhé půlce hned z kraje jsme dostali nešťastný první gól, rychle druhý a osudu utkání bylo rozhodnuto. Soupeř poté, už jen pečetil na konečných 3:0. Ještě jednou velké poděkování hráčům ročníku 2009 a všemu „zbytku“ co k utkání nastoupil.“

Mladší žáci v bojovném utkání nestačili a soupeři podlehli o dva góly.

FK Kozlovice – Radslavice – FK Mohelnice 4 : 2

Hodnocení trenéra Ondry Uhlíka: „Tento mistrovský zápas pro nás dopadl výsledkově špatně. Vyrovnaný zápas rozhodlo především řešení finální fáze a to, že soupeř dokázal naše chyby v rozehrávce potrestat. Kluky musíme pochválit za předvedenou dobrou kombinační i individuální hru a doufat, že se z tohoto smolného zápasu poučíme.“

Starší přípravka měla „anglický týden“, kdy ve středu dohrávala vložené utkání a o víkendu si poradila i s jejich druhým soupeřem.

FK Rovensko – FK Mohelnice 7 : 21

SK Loštice – FK Mohelnice 3 : 16

Hodnocení trenéra Květoslava Vašíčka: „Za středu musím kluky pochválit za bojovnost a hlavně za předvedenou kombinační hru, ze které padaly hezké góly.
Opět nemám co klukům vyčíst. Předvedli hezkou kombinační hru ze které padaly hezké góly. Jsem rád, že kluci plní pokyny, které si před zápasem řekneme a doufám, že jím ta fotbalová chuť a elán vydrží. Chtěl bych ještě vyzdvihnout našeho brankáře Tomáše Smolku, který nás nejenom drží ze zadu,️ ale připravuje kluky do hezkých šancí dobrou rozehrou od branky.“

Mladší přípravka hrála své nedělní utkání na půdě Loštic a podařilo se jí zvítězit.

SK Loštice – FK Mohelnice 4 : 10

Hodnocení trenéra Martina Vokouna: „Dnes jsme odehráli velice vydařené utkání na hřišti Loštic. První čtvrtinu jsme dostali rychlé góly a bylo vidět, že se kluci na hřišti rozkoukávají. Během pauzy jsem klukům znovu ukázal, co po nich chci a po zbytek zápasu bylo vidět, že to pochopili a zaslouženě zápas otočili. Nakonec z toho bylo jednoznačné vítězství. Velké pochvala pro kluky a zároveň bych chtěl poděkovat Vaškovi Knopovi, který mi během zápasu pomáhal kluky koučovat.“