Muži doma nestačili na Jeseník

Hodnocení trenéra Romana Kuby: „V prvním poločase jsme tahali za kratší konec, soupeř měl více ze hry posbíral více odražených míčů a my se nedokázali dostat do hry. Až posledních 15.min z první půle bylo z naší strany v pořádku, podařilo se nám vstřelit gól a do poločasové přestávky jsme tak šli za stavu 1-0 v náš prospěch. Vstup do druhé půle jsme měli hrůzostrašný, nechali jsme si dát v prvních dvou minutách dvě branky a zase jsme museli dohánět. Naštěstí jsme dokázali rychle zareagovat a vyrovnat ze standardní situace. Od té chvíle se hra přelévala z jedné strany na druhou a troufám si říct, že jsme měli i více ze hry než soupeř, ale bez gólového vyjádření. Zápas se blížil pomalu k penaltovému rozstřelu. Ale opět rozhodla až samotná koncovka, kdy jsme soupeři nabídli vlastní chybou rozhodující gól na 2-3. Bohužel nezvládáme závěry zápasů a poztráceli jsme díky tomu body, které by nás v tabulce posunuly na lepší umístění. Za druhou půli však chci hráče pochválit, kdybych takto vydrželi hrát celých 90 minut, věřím že bychom zápas zvládli vítězně.“

FK MOHELNICE – FK Jeseník 2 : 3
Střelci: Petr Čank, Martin Srdýnko

Sestava: Hora – Vokoun (81. Soukup), Kuba, Pinkava, Čank – Heidenreich, Nantl, Paulíny, Srdýnko – Kožela, Ryba (20. Pospíšil)