A-tým zahájil zimní přípravu

Přes zimní odmlku naše družstva neodpočívají a jsou v plné přípravě na jarní část sezóny.

Ti nejmladší se přesunuli ze zelených pažitů do tělocvičen v Mohelnici, kde absolvují tréninkové dávky od jejich trenérů. Pro zpříjemnění tréninku odehrají i několik halových turnajů. Starší žáci mají přípravu kombinovanou v hale a na umělém trávníku.

Dorostenci stejně jako v předchozích letech mají zimní přípravu spojenou s muži. Trénovat budou společně 3x týdně a odehrají několik přípravných zápasů s dobrými soupeři.

Z podzimního kádru A-týmu skončil jen Jiří Kloss, všichni ostatní pokračují. Přípravu s námi začali také bratři Heidenreichové, kdy starší Aleš po půlroční pauze s námi trénuje a v průběhu přípravy se domluvíme, jestli nám v jarní části pomůže nebo bude jeho pauza pokračovat. Druhým z bratrů je Šimon, kterého bychom rádi uvítali v našem klubu na půlroční přestup ze Sigmy Olomouc.

Naši muži v zimní přípravě odehrají celkem 7.utkání:

4.2.  17.30 – Mohelnice – Sk Sigma Olomouc U-18.

15.2.  11.00 – Mohelnice – Sulko Zábřeh

22.2. 11.00 – Mohelnice – Mor.Třebová