ZE ŽELATOVIC VEZEME BOD

Čtvrté kolo KP se odehrálo na půdě týmu z Želatovic. V utkání jsme byli lepším celkem, bohužel jsme neproměnili naše šance a v penaltovém rozstřelu jsme byli smutnějším mužstvem. Výsledek utkání 2 – 1 po penaltách.

Hodnocení trenéra Romana Kuby:

„Dnešní zápas jsme si zasloužili vyhrát. Domácí měli své šance, ale my jsme měli více ze hry a především v druhém poločase jsme měli dát rozhodující branku. První půli jsme měli míč daleko víc na svých kopačkách, ale naše hra byla pomalá a neměli jsme dobrý pohyb. Soupeř se stačil vždy zatáhnout a pak bylo těžké je prokombinovat. Soupeř nám hrozil z rychlých brejků po našich ztrátách míče. Po jednom takovém jsme i dostali vyrovnávající branku na 1 – 1. Už v první půli jsme museli udělat vynucenou změnu v sestavě, kdy Roman Kuba musel kvůli přetrvávajícímu zranění odstoupit ze hry a jeho pauza bude minimálně na měsíční léčení. Na hřišti ho nahradil Kožela, změnilo se naše rozestavení na dva klasické útočníky a naše hra se zlepšila. Měli jsme lepší pohyb, domácí jsme zatlačili a vytvořili jsme si 2 až 3 výborné přiležitosti ke vstřelení rozhodující branky. Bohužel nás trápí koncovka a nejsme dostatečně produktivní. Zápas tedy došel do penaltového rozstřelu, ve kterém byli domácí úspěšnější a získali tím druhý bod.“