Roman Kuba hodnotí první přípravné zápasy

K prvním přípravným zápasům s Reprezentací Vězeňské služby a s divizním Šumperkem nám kvůli pracovním povinnostem a nemocím chybělo 7 hráčů A-týmu, takže v zápasech dostali příležitost naši dorostenci a hlavně v prvním zápase obstáli velmi dobře. Náš první soupeř ukázal velkou kvalitu v držení míče a také velkou zkušenost. Mnoho hráčů soupeře ještě nedávno hrálo vyšší soutěže a to v zápase bylo znat. Pro nás zápas splnil především kondiční stránku věci. Druhý zápas se Šumperkem byl podle výsledku jednoznačný, ale průběh zápasu tomu nenasvědčoval. Šumperk ukázal větší vyzrálost a herní kvalitu. My jsme bohužel opět nemohli počítat s větším počtem hráčů k prostřídání a to bylo na hře znát. Byli jsme bez šťávy, ale i přes to jsme si v zápase vytvořili několik gólových příležitostí, které jsme ale nedokázali proměnit. Navíc i penaltu, kterou neproměnil Kožela. Zápas se Šumpekem odchytal velmi dobře náš mladý brankář Lukáš Doležal.

7.2.2019
FK Mohelnice – Reprezentace Vězeňské služby 1:3 (0:2)
Góly: Kožela
Sestava: Doležal (45.Rozman) – Najman, Knýř, Hlaváč, Heidenreich (65.Linhart) – Kožela, Kuba, Marák J., Šváb – Horký, Kubíček (45.Nantl)

9.2.2019
FK Mohelnice – FK Šumperk 0:4 (0:2)
Sestava: Doležal – Najman, Knýř, Hlaváč, Heidenreich – Kožela, Marák, Kuba (45.Šváb), Nantl, Srdýnko – Kloss (65.Dunovský)

Fotogalerie ze zápasů