Dorostenci na závěr podzimní části uspěli v Chomoutově

TJ Sokol Chomoutov – FK Mohelnice  2 : 4  (0 : 0)

Naši dorostenci sehráli včera před obědem zápas 2. kola krajského přeboru, kdy zavítali na půdu silného Chomoutova. Jednalo se o souboj čtvrtého týmu tabulky se 24 body, což byli domácí a třetího týmu se 26 body. Byl to také poslední zápas našeho dorostu v podzimní části této sezony. První poločas zápasu branku nenabídl, ale ve druhé půli se s góly roztrhl pytel. Do vedení se dostali naši kluci, když se už ve 47. minutě prosadil Marek Petruška. Jenomže z vedení jsme se dlouho neradovali. Hned o minutu později vyrovnal Měšťánek. V 58. minutě jsme si ale vzali vedení zpátky po zásahu Davida Schöna. Domácí tentokrát nedokázali na tuto branku zareagovat naopak David Schön osm minut před koncem zvýšil na 3 : 1. To ještě umocnil v 85. minutě Marek Petruška, který se taktéž trefil podruhé a o třech bodech nebylo pochyb. Nic na tom nezměnila ani korigující branka domácího Vachutky, který v 88. minutě snížil na konečných 2 : 4. Naši kluci jsou tak po podzimu v prozatím neúplné tabulce třetí s 29 body, o bod za Zábřehem a 8 bodů za prvním Černovírem.

branky Mohelnice: 47. a 85. Marek Petruška, 58. a 82. David Schön

Jarní boje v krajském přeboru dorostu odstartují 15. kolem o víkendu 31. března a 1. dubna 2018. Naši kluci se znovu potkají s Chomoutovem, tentokrát ale na domácím hřišti.