Výborně! Dorostenci porazili Nové Sady 5 : 2

FK Mohelnice – FK Nové Sady 5 : 2 (4 : 2)

Naši dorostenci absolvovali dnes dopoledne zápas 12. kola krajského přeboru. V něm přivítali silný tým Nových Sadů. Jednalo se o šlágr kola, potkal se druhý tým s pátým. Bodový rozdíl mezi oběma družstvy byl minimální, dvoubodový – 23 ku 21. Jako první otevřeli účet dnešního zápasu hosté, to když se v 8. minutě prosadil Smrček. Kluci na to ale dokázali bleskově zareagovat. V následující minutě vyrovnal Tomáš Kubíček. Za další čtyři minuty jsme už vedli díky Lukášovi Dunovskému. A bylo ještě lépe. Ve 21. minutě přidal naši třetí branku Marek Petruška, ale na tento gól zvládli hosté odpovědět ve 28. minutě zásluhou Pošusty – 3 : 2. To ale nebylo z prvního poločasu všechno. Ve 34. minutě dal svůj druhý gól Tomáš Kubíček a bylo zase o dva. Atraktivní první půle tedy skončila 4 : 2. Ve druhé půli už brankostroj ustal a padla už jen jediná branka, když Franta Mayer v 89. minutě potvrdil naše vítězství. Kluci tedy udrželi druhé místo, o bod před Zábřehem, který dnes vyhrál v Přerově 4 : 1.