Starší žáci poprvé na podzim narazili, mladší žáci na soupeře neměli

Naši žáci se opět po 14 dnech představili na hřišti soupeře. Ale tentokrát je čekala tvrdá šichta a možná největší výzva v dosavadním průběhu podzimu. V rámci 11. kola totiž jeli do Jeseníku. Starší žáci vstupovali do zápasu jako vedoucí tým s 26 body, ale Jeseník na tom nebyl o moc hůř, byl třetí se 22 body. Stav se začal měnit až ke konci poločasu. Ve 31. minutě jsme se dostali Ondrou Brulíkem do vedení, jenomže radost nám vydržela pouhou minutu a Dřímal vyrovnal. Takto první půle i skončila, takže 1 : 1. Druhý poločas ale přinesl náš zmar. Ve 48. minutě poslal domácí do vedení Adam Pudil. Aby toho nebylo málo, tak si dal náš kapitán Lukáš Dunovský vlastní gól. V 66. minutě dal na 4 : 1 Planý a dvě minuty po něm uzavřel účet zápasu Miloš Pudil, dvojče Adama (oba ročník 2005). Kluci tak utrpěli první prohru v sezóně, ale i přesto stále vedou tabulku, i když Jeseník už se dotáhl na jeden bod.

Mladší žáci se začali v posledních zápasech výsledkově zvedat, ale vzhledem k formě od začátku sezóny byli domácí velkým favoritem, ale chtěli jsme zkusit překvapit. Naši byli sedmí se 14 body, domácí čtvrtí s 24 body. A stejně jako starší žáci nezačali špatně. Max Linhart nás v 5. minutě poslal do vedení. Jenomže domácí se tak řečeno naštvali a začalo se to na nás valit. V 9. minutě Adam Pudil vyrovnal (hrál předtím zápas za starší žáky, stejně jako jeho bratr), ve 12. minutě už domácí vedli díky Polčákovi, v 17. minutě zvýšil Miloš Pudil a bylo to 3 : 1. Ten samý hráč dal za 4 minuty na 4 : 1, a aby se to našim nepletlo, tak za další minuti dal na 5 : 1 jeho dvojče Adam. Poločas tedy 5 : 1 pro Jeseník. O těchto dvojčatech se našim klukům bude ještě dlouho zdát, protože jsme ve druhém poločase dostali další čtyři branky a všechny obstarali tito dva. Mezitím jsme ale ještě dokázali snížit, a to ve 37. minutě po druhé brance Maxe Linharta. A potom zase začali řádit několikrát zmínění bratři. Ve 40. a 45. minutě dal svůj třetí a čtvrtý gól v zápase Miloš Pudil a ve 47. a 51. minutě ho napodobil i Adam. Kluci tedy prohráli 2 : 9, ale mohli jen získat, Jeseník je momentálně někde trochu jinde. Bratři Pudilové v dresu domácích si zaslouží uznání. Nejenže dali v tomto zápase osm branek z devíti, ale oba se jednou trefili proti nám i za starší žáky. A v podstatě nás porazili oni dva. Po tomto zápase kluci klesli na osmé místo o bod za Zábřeh.