Dorostenci vezou tři body ze hřiště druhé Konice

Sokol Konice – FK Mohelnice 1 : 5 (1 : 2)

Naši dorostenci zajížděli dnes odpoledne k zápasu 8. kola krajského přeboru, a to na hřiště druhé Konice, která v dosavadních pěti zápasech neztratila ani bod, první byl Černovír se 16 body (dnes vyhrál v Losinách 5 : 3). Naši kluci byl před zápasem pátí se 12 body. Zápas pro nás začal ideálně. Marek Petruška nás ve 4. minutě poslal do vedení. To se nám dařilo držet skoro po celý poločas, ale ve 38. minutě Cetkovský vyrovnal. To nám ale nevadilo, protože jsme si dokázali zásluhou Rosti Nantla vzít dvě minuty před přestávkou vedení zpátky. Poločas jsme tedy  vyhráli 2 : 1.  Ve druhé půli už střílelo góly pouze naše družstvo. V 51. minutě zvýšil na 3 : 1 David Schön, v 63. minutě dal na 4 : 1 Honza Kamlar, který se pak v 80. minutě trefil ještě jednou, a uzavřel tak účet zápasu na konečných 5 : 1. Tímto vítězstvím jsme se posunuli na druhé místo tabulky o skóre právě před Konici.

Sestava FK Mohelnice: Doležal – Coufal, Václavík, Pospíšil, Petruška, Míchal, Mayer, Schön, Zapletal, Sokele, Kamlar. Na střídání: Strupek – Šváb, Nantl, Malík, Čank, Kubíček.

Odkaz na fotky ze zápasu (foto Michal Mayer)

Sokol Konice – FK Mohelnice, zápas 8. kola Krajského přeboru dorostenců Olomouckého kraje, Konice sobota 23. 9. 2017