Starší přípravka porazila Štíty, mladší přípravka po přestřelce podlehla Zábřehu B

Starší přípravka přivítala dnes po obědě v rámci 4. kola okresního přeboru Štíty. První branka zápasu padla ve 12. minutě a daly jí Štíty, konkrétně Švéda. Naši kluci srovnali až v poslední minutě první půle Ladislavem Pavlíkem a do kabin se tak šlo za stavu 1 : 1. Po změně stran se ve 34. minutě opět dostali do vedení hosté, když uspěl Talpa. V téže minutě jsme ale našli odpověď Samuelem Linhartem – 2 : 2. O třech bodech pro naše družstvo rozhodl ve 42. minutě Matěj Petřík, kterého za pět minut napodobil svým druhým gólem Pavlík a stanovil tak výsledek na 4 : 2 pro Mohelnici.

Mladší přípravka se pod vedením nových trenérů Jaroslava Komárka a Reného Kováře postavila ve 4. kole okresního přeboru při své premiéře v novém ročníku béčku Zábřeha. V zápase padlo hodně branek, ze tří bodů se ale nakonec radovali hosté, kteří vyhráli 14 : 9, po poločase 5 : 2.

Okresní přebor starší přípravky (skupina B) – 4. kolo

FK Mohelnice – TJ Sokol Štíty 4 : 2 (1 : 1)

branky Mohelnice: 30. a 47. Ladislav Pavlík, 34. Samuel Linhart, 42. Matěj Petřík