Dorostenci na závěr sezóny prohráli s Velkými Losinami

FK Mohelnice – TJ Sokol Lázně Velké Losiny  1 : 3  (1 : 2)

Dorostenci prohráli v domácím zápase 26. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s dorostenci TJ Sokol Lázně Velké Losiny v poměru 1 : 3. V případě výhry se naši kluci mohli posunout na konečné 3. místo tabulky, hosté se taktéž v případě výhry mohli stát vítězi soutěže. Takže šlo o hodně. Hostům se velmi vydařil samotný počátek zápasu a náš brankář Honza Strupek musel zlikvidovat tři jejich obrovské šance. Do vedení se dostali v 21. minutě, když se prosadil Kobza. Naši hráči ale rychle zareagovali a za tři minuty vyrovnal Martin Srdýnko, když využil propadu defenzívy hostů. Potom jsme ještě nastřelili břevno. Jenže hosté si vzali vedení zpátky ve 29. minutě, když se opět prosadil Kobza. Šest minut před koncem potvrdil vítězství hostů Hegner, a ti si tak odvážejí nejen 3 body, ale i vítězství v krajském přeboru. I když nám zápas výsledkově nevyšel, kluci za předvedený výkon určitě zaslouží velkou pochvalu. Zápas měl totiž jak z našeho pohledu, tak i z pohledu hostů, divizní úroveň. Naši kluci tedy zakončili ročník na 4. místě tabulky se ziskem 52 bodů, když ze 24 zápasů mají bilanci 17 vítězství. 1 prohra na penalty (1 bod) a 6 proher s celkovým skóre 111:42.

Gól FK Mohelnice: 24. Srdýnko Martin