Přípravky zakončily sezónu úspěšně

Naše přípravky dnes odpoledne odehrály na domácím trávníku poslední utkání svých soutěží ročníku 2016/17. Starší přípravka byla druhá s 57 body a přivítala šestou Lesnici se 30 body.  Od úvodního hvizdu uplynulo asi 8 vteřin a kluci vedli 1 : 0. A pak se to do branky hostů začalo sypat. Opět tu byla individuální, technická, rychlostní převaha na naší straně. Skóre první půlky se zastavilo na hodnotě 13 : 1. Ve druhé půli demolice soupeře pokračovala a skončila úplně stejně jako první polovina – 13 : 1. Celkem tedy 26 : 2. Kluci tedy zakončili sezónu na druhém místě, ve 22 zápasech nasbírali 60 bodů za 20 výher a pouhé 2 porážky (obě se Šumperkem), při skóre 391 : 64.

Mladší přípravka se v 11. kole střetla se šestým Postřelmovem, který měl 19 bodů, naši byli třetí se 37 body.První půle nabídla v poli docela vyrovnaný průběh. A vyrovnané to bylo i ve skóre. Hosté se překvapivě dostali do vedení, ale naši vyrovnali. Ve druhé půli se postupně projevila větší kvalita na naší straně a i přes několik neproměněných šancí se nám podařilo odskočit na konečných 7 : 1. Kluci skončili v tabulce na třetím místě se ztrátou dvou bodů na druhé Štíty. Soutěž vyhrál s 54 body Sudkov, neztratil ani bod. V 18 zápasech jsme nasbírali 40 bodů za 13 vítězství, 1 remízu a 4 prohry se skóre 164 : 82.

Okresní přebor přípravek

Starší – 22. kolo

FK Mohelnice – TJ Sokol Lesnice 26 : 2 (13 : 1)

branky Mohelnice: Riffler 10, Kopa 6, Horák 3, Damajka 2, Horáček 2, Kovář 2, Pavlík