Starší přípravka si pochutnala na dalším soupeři

Den po vítězství nad Dubickem odehrála starší přípravka další zápas. Tentokrát šlo o domácí  utkání 13. kola okresního přeboru, kdy k nám přijely Moravičany. Ty se nacházely na posledním, dvanáctém místě tabulky, kdežto naši kluci prokazovali na jaře nevídanou formu. I hosté ovšem měli v zápase sem tam nějakou šanci, v první půli třikrát velmi dobře zasáhl Ondra Kacr, ve druhé půli nastřelily Moravičany břevno a měli ještě jednu nebezpečnou střelu, která o kousek minula pravou tyč, jinak se ale projevovala rychlostní a technická převaha našich kluků, soupeře dobře napadali, blokovali odkopy hostů a sbírali odražené balony. Měli i několik samostatných úniků středem hřiště a průniků po stranách. Skóre postupně narůstalo až na konečných 27 : 0 a to ještě zůstalo několik šancí neproměněných. Po tomto zápase se naše družstvo dostalo v neúplné tabulce o skóre na první místo před Šumperk, oba týmy mají 54 bodů, tem ale má středeční dohrávku tohoto kola ve Štítech k dobru.

Okresní přebor starších přípravek – 13. kolo

FK Mohelnice – TJ Tatran Moravičany  27 : 0  (14 : 0)

branky Mohelnice: Kopa 7, Horák 5, Riffler 4, Kutlák 3, Pavlík 3, Damajka 2, Karafiát, Strouhal, Kacr