Dorostenci prohráli s Novými Sady

FK Nové Sady – FK Mohelnice  6 : 3  (3 : 0)

Dorostenci prohráli ve venkovním zápase 16. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s dorostenci FK Nové Sady v poměru 3 : 6. Špatný výsledek po velmi špatném výkonu. Tak by se dal ohodnotit zápas našich dorostenců s týmem Nových Sadů. O výsledku rozhodl rozdíl v bojovnosti obou týmů, ve které domácí naše kluky rozhodně předčili. Už po prvním poločase náš tým prohrával 0 : 3. Následně se nám nepovedlo proměnit penaltu a domácí ihned poté zvýšili na 0 : 4. Našemu týmu se podařilo sice snížit na rozdíl dvou gólů a mohli zkusit soupeře ještě zatlačit. Domácí případné komplikace zahnali gólem před koncem zápasu, kdy uzavřeli na končených 3 : 6 z našeho pohledu.

Góly FK Mohelnice: 51. Rozsypal Martin, 59. Coufal Jan, 61. Čank Petr
Sestava FK Mohelnice: Strupek – Petruška, Rozsypal, Čank, Linhart – Zapletal, Dočekal, Petrecký, Srdýnko – Schön, Coufal.

Informace poskytl Petr Strupek.