Muži zahájili přípravu na jarní část sezony

Včera, 16. ledna v 17 hodin zahájili muži na umělé trávě na našem stadionu pod vedením nového trenéra Jaroslava Rolinka první trénikovou jednotkou přípravu na jarní část sezony 2016/17. K prvnímu tréninku se sešlo 19 hráčů (17 do pole a 2 brankáři). Příprava bude probíhat v domácích podmínkách. „První týden budeme až do soboty trénovat každý den, poté 4x až 5x týdně. K tomu každý týden v sobotu bude přípravný zápas a po každém z nich půjdou hráči ještě do bazénu. Jednotky v tělocvičně nejsou v plánu“ řekl Jaroslav Rolinek.  Kádr mužstva se se sešel prakticky totožný jako na konci podzimu. Chyběli Milan Olejník, Milan Šmíd, Milan Dokoupil, který musí s dlouhodobým zraněním na operaci, absentoval i zraněný Ondra Kopa. Z hostování v Blansku se vrátil Petr Kutal, ze Sulka Zábřeh přišel útočník Antonín Jakeš (nar. 20. 2. 1997), odchovanec Zbrojovky Brno. Do přípravy se zapojili i Jarda Kožela a Radek Marák, který hostoval v Maletíně a Martin Srdýnko z dorostu. První přípravný zápas mužstvo sehraje ve středu 25. ledna od 16:30 v Olomouci s devatenáctou Sigmy. O dalším průběhu přípravy Vás budeme informovat.

Erik Kappel