Prohlášení předsedy klubu

Vážení členové klubu, Vážení příznivci klubu, v době, kdy skončila sezóna a já již spřádal plány na záchranu A-mužstva v MSFL, mě zasáhla zpráva, na základě které jsem nucen předat vedení a odpovědnost za klub na výkonný výbor v čele s Jiřím Rouskem st. Důvodem jsou mé zdravotní problémy. Abych předešel různým fámám a spekulacím, tak chci tímto prohlásit následující. I přes to, že někteří sponzoři klubu nesplnili to, co bylo nasmlouváno, tak jsem veškeré závazky z letošního roku uhradil a klub má navíc na rozjezd jarní části sezóny finanční prostředky zabezpečeny. To znamená, že není důvod k žádné panice, pevně věřím v záchranu klubu v MSFL a jeho celkovému rozvoji i za mé nepřítomnosti. Závěrem bych Vám všem chtěl popřát hezké vánoční svátky, hodně štěstí, klidu, pohody, ale hlavně zdraví. Věřte, že vím, o čem mluvím.

David Crha, předseda klubu