Dorostenci nezvládli další venkovní zápas

TJ Sokol Určice – FK Mohelnice  2 : 1  (1 : 1)

Dorostenci prohráli ve venkovním zápase 14. kola Krajského přeboru s dorostenci TJ Sokol Určice v poměru 1 : 2. Přitom zápas z naší strany začal výborně, když se hned v 2. minutě prosadil David Schön. O 3 minuty později jsme však udělali velkou chybu v obraně, kterou domácí potrestali. A hned na počátku druhého poločasu gólem ze standardky zvrátili skóre na svoji stranu. Můžeme však říct, že dnes jsme šli porážce do jisté míry naproti. Jednak se velmi nadřeme v koncovce, kdy nejsme schopní proměňovat obrovské gólové šance. Dnes jsme jich spálili snad osm. Také můžeme říct, že nás v dnešním zápase rozhodně nezdobil kolektivní výkon, který je v dorosteneckém fotbalu potřebný. Hráli jsme doslova jako žáci, a takto se o přední příčky tabulky hrát nedá. Před posledním domácím zápasem podzimu s Velkým Týncem a v zimní přestávce nás čeká hodně práce.

Góly FK Mohelnice: 2. Schön David.
Sestava FK Mohelnice: Strupek – Petruška, Čank, Rozsypal, Linhart – Srdýnko, Dočekal, Petrecký, Šváb – Schön, Mayer.