Béčko mladších žáků porazilo v dohrávce Loštice

FK Mohelnice B – SK Loštice  4 : 2  (1 : 1)

B-tým našich mladších žáků dnes odpoledne absolvoval dohrávku odloženého zápasu 1. kola Okresního přeboru, kdy od 16 hodin hostil Loštice. Náš tým svého soka porazil 4 : 2, po poločase 1 : 1. Zápas se odehrál za zamračeného a deštivého počasí. První poločas byl oboustranně herně vyrovnaný. První gól zápasu padl v 18. minutě, kdy Matěj Vykydal vystřelil kousek za pokutovým územím přes clonícího obránce a poslal nás do vedení. Brankář hostů Mikeš toho moc neviděl. Loštice vyrovnaly v 25. minutě, kdy jeden z našich hráčů v blízkosti branky špatně trefil balon, ten se dostal k Trnkovi a ten i s tečí našeho gólmana dostal balon do brány. Ve druhém poločase jsme byli aktivnější a lepší. V 40. minutě dal Matěj Vykydal po druhé dorážce k pravé tyči svůj druhý gól v zápase a naši kluci opět vedli. To podpořil ve 45. minutě Šimon Půr, kdy krásně prošel přes půl hřiště až sám před brankáře a zvýšil na 3 : 1. Potom ale přišla komplikace, kdy po špatném zpracování balonu šel hostující hráč sám na Denise Veselého, jeden z našich hráčů musel zatáhnout za brzdu a byla z toho penalta. Tu Matěj Hopják střelou o pravou tyč proměnil a tak to bylo v 48. minutě pouze 3:2. V 54. minutě nám ale pomohl hostující gólman. který si navedl balon u brankové čáry, chtěl rozehrát na obránce, ale za ním napadající Matěj Vykydal ho o něj obral a rozhodl. Domácí kapitán tak vstřelil hattrick. Další zápas odehrají kluci v neděli 23. 10. ve 13 hodin v Leštině.

Branky Mohelnice: 18., 40., a 54. Matěj Vykydal, 45. Šimon Půr