Dorostenci poprvé v sezóně prohráli

FK Mohelnice – TJ Sokol Chomoutov  0 : 4  (0 : 1)

Dorostenci prohráli v domácím zápase 10. kola Krajského přeboru s dorostenci TJ Sokol Chomoutov v poměru 0 : 4. I přes konečné skóre 0 : 4 je nutné zdůraznit několik věcí. Kluci, jako i předchozích zápasech, nastoupili proti fyzicky vyspělejšímu a v průměru o rok, dva staršímu týmu, který se vyznačuje dravým fotbalem. A i v tomto zápase naši velmi mladí hráči svému soupeři fyzicky stačili. Tentokrát však náš tým doplatil na svoje vlastní chyby, které soupeř trestal, aniž by si v průběhu zápasu vytvořil jasnou a viditelnou převahu. Těšit může i to, že kluci zápas nezabalili a do poslední minuty se snažili. Zápas byl, i přes jeho výsledek, velmi prospěšný. Kluci si totiž určitě uvědomili, jak těžký zápas je v jarní odvetě v Chomoutově, toho času druhého týmu průběžné tabulky, čeká. Z první porážky není třeba dělat žádnou vědu, jednou přijít musela. Je však nutné, aby kluci, s ohledem na další zápasy, nabytých zkušeností využili a poučili se z vlastních chyb.

Góly FK Mohelnice: nikdo
Sestava FK Mohelnice: Strupek – Petruška, Čank, Rozsypal, Linhart – Srdýnko, Dočekal, Petrecký, Šváb – Schön, Mayer.