Dorostenci vyhráli i ve Chválkovicích

SK Chválkovice – FK Mohelnice  2 : 4  (1 : 3)

Naši dorostenci dnes odehráli další zápas krajského přeboru, tentokrát na hřišti jedenáctých Chválkovic. A odvezli si další tři body po vítězství 4 : 2.  Zápas pro ně přitom nezačal ideálně, když se v 6. minutě trefil domácí Krieg, ale Martin Srdýnko hned za 2 minuty vyrovnal, tentýž hráč za 20 minut strhl vedení na naší stranu, které chvíli před poločasem navýšil Petr Vitásek. Krátce po pauze dal svůj třetí gól v zápase Martin Srdýnko a blýskl se tak hattrickem. Domácí zhruba 20 minut před koncem snížili díky Vařekovi, ale to bylo vše. Dorostenci tak vyhráli i osmý zápas v sezóně a se 24 body vedou tabulku o 3 body před Velkými Losinami. Další zápas odehrají v sobotu 8. října v 10 hodin, kdy přivítají třetí Chomoutov.

Góly FK Mohelnice: 8., 28., a 52. Martin Srdýnko, 43. Petr Vitásek