5 : 15    poločas 2 : 9

Sestava :  Kunert Vojta / 25. Vlček Kuba

Karger Martin – Klecker Adam / Bartoš Maty – Mazal Jirka – David Štěpa

Zezula Matyáš – Malinka Patˇa – Damajka Maxík – Komárek Mára / Vašíček Petˇa

V prvním jarním utkání jsme sehráli velmi dobrý zápas v Zábřehu.Nástup do utkání nám vyšel a ve třetí minutě vedeme 3 – 0.Dále hrajeme velmi aktivně a domácí jsme asi svou aktivní hrou překvapili a dále navyšujeme skóre,které o poločase končí 9 -2.Ve druhé půli pokračujeme dalšími vstřelenými brankami,ale začínáme v obraně chybovat a soupeř góly koriguje skóre na konečných 15 – 5 v náš prospěch.

Hodnocení – chválím všechny kluky za výbornou hru zejména v 1.poločase.Ve druhé polovině začali hrát i domácí a zaslouženě výsledek po našich chybách v obraně zkorigovali.Přesto si myslím,že jarní premiéra nám vyšla,ale samozřejmě kluci budou chtít potvrdit dobrou hru i v nastavajících utkáním ve čtvrtek v Lesnici a v neděli doma se Sudkovem.